6.08.2022

Buble z Primarku


Hej!
Po mimo tego, że lubię robić zakupy w Primarku i jestem w nim praktycznie za każdym razem, gdy jestem w Warszawie, ponieważ asortyment w nim jest całkiem fajny i przystępny cenowo to po mimo tego trafiłam na kilka bubli o, których chciałam Wam napisać. 

1. Sukienka: - po pierwszym praniu mi się wstąpiła
2. Torebka: - nie dość, że ubrudziła mi się ona od łańcucha, który był do niej przyczepiony to jeszcze mi się zmechacił materiał w środku.3. Klapki: - po pierwszym założeniu strasznie obtarły mi się w nich nogi do tego stopnia, że miałam bolące odciski po, których zostały mi blizny na nogach.


To chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o buble z Primarku, ponieważ nic więcej nie mogę sobie przypomnieć.Ten post napisałam w celu poinformowania Was o nietrafionych jak dla mnie rzeczach z tej sieciówki, ale po mimo tego od czasu do czasu będę ją odwiedzić. 
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. Pozdrawiam i do następnego napisania 😘 papa!

5 komentarzy:

 1. Niestety rzeczy z Primarka wypadają bardzo słabo pod względem jakości. Czasem lepiej po prostu trochę więcej odłożyć i kupić coś lepszego jakościowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam kilka rzeczy z Primarka kupionych w sieci d handach i o dziwo nic się z nimi nie dzieje. Niestety buble zdarzają się z każdej marki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno już tam niczego nie kupowałam. Fajnie, że dajesz znać o bublach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W samym Primarku praktycznie nie kupuję, bo i nie mam go w pobliżu, ale mam kilka rzeczy kupionych w lumpeksie, głównie t-shirtów i są okej. Zależy jak się trafi, trzeba patrzeć na składy i na wykonanie, a i tak nigdy nie ma 100% pewności, że coś się nie zeszmaci czy nas nie będzie uwierać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tam gdzie mieszkam, traktują Primark jak najtańszy sklep nienajlepszej jakości. Tam można kupić najtaniej ale niekoniecznie dobre rzeczy.

  OdpowiedzUsuń