22.07.2022

Dlaczego zrezygnowałam z używania podkładu i pudru


 Hej! 
Co tam u Was? W dzisiejszym poście postanowiłam, że napiszę na temat tego dlatego wolę używać krem CC i biały puder niż podkład i puder dopasowany do koloru mojej skóry. Tak, więc nie rozpisuje się więcej tylko przechodzę do tematu postu.
Od dłuższego czasu używam tylko i wyłącznie kremu CC i białego pudru. Postanowiłam, że będę stosować ten duet, ponieważ od zawsze miałam problem z dopasowaniem odcienia pudru oraz podkładu i zawsze okazywało się, że kupuję go albo w za jasnym, albo w za ciemnym odcieniu co powodowało, że ostatecznie mój makijaż źle wyglądał. Poniżej znajdziecie parę punktów z, których dowiecie się dlaczego wolę używać biały puder i krem CC niż puder i podkład dopasowany do odcienia mojej skóry. 
Miałam problem z dopasowaniem odcienia do skóry 
Używają kremu CC i białego pudru nie muszę się martwić tym, że mam coś źle dobrane 
Są to kosmetyki uniwersalne 
Nie da się nimi wyrządzić krzywdy 
Większa oszczędności pieniędzy 
Jeśli tak jak ja macie problem z dopasowaniem odcienia podkładu i pudru do odcienia skóry twarzy to duet krem CC i biały puder jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Ja odkąd ich używania to nie zamieniłabym ich na żaden podkład ani żaden puder. W chwili obecnej używam pudru Look Now z marki Bell oraz kremu CC z marki Lirene: 

Efekt połączenia kremu CC z białym pudrem wygląda tak:
Zdjęcie robione w pomieszczeniu:

Zdjęcie robione na dworze:
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. Pozdrawiam i do następnego napisania 😘 papa!

2 komentarze:

  1. Szkoda, że nie dodałaś efektu po, bo jestem go bardzo ciekawa, nigdy nie używałam białego pudru :D Taki biały puder nie pozostawia na skórze efektu mąki?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też zdecydowanie wolę kremy CC - bardzo naturalnie wyglądają, a ten biały puder to aż z ciekawości wypróbuję!

    OdpowiedzUsuń