Muzyczna notka

Cześć !
Co tam u Was, bo jeśli chodzi o miniony tydzień to oprócz ochłodzenia, małych zakupów w lumpeksie i tego, że byłam u dziadka na imieninach i u babci na urodzinach to nic specjalnego się nie wydarzyło. W dzisiejszym poście postanowiłam, że napiszę w paru myślnikach co daje mi muzyka, oprócz tego  umieszczę parę piosenek, których słucham w ostatnim czasie.
Co daje mi muzyka:
♫ radość z życia
♫ zapomnienie o troskach i zmartwieniach
♫ działa na mnie uspokajająco
♫ wycisza mnie
♫ przywraca mi miłe wspomnienia
♫ relaksuje mnie
♫ dzięki niej zaczynam myśleć pozytywnie
A Wam co daje muzyka ?
Piosenki, których słucham w ostatnim czasie:
Ewelina Lisowska - We Mgle"
Donatan i Cleo - Brać
Inna - Tell Me
P!nk - Family Portrait
Jak pewnie zauważyliście słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Znacie którąś z nich? Jakich piosenek Wy słuchaliście w ostatnim czasie ?
W następnym poście będzie podsumowanie miesiąca października. Tak, więc do napisania :*

Moje profile społecznościowe

Cześć ! 
Co tam u Was, bo u mnie super, a to dlatego, że schudłam już 25 kg i mam zamiar schudnąć jeszcze więcej. W dzisiejszym poście chciałam Was zaprosić Was na moje profile społecznościowe. Jeżeli będziecie chcieli to możecie między innymi zadawać mi na nich pytania na, które to odpowiedzi pojawią się w poście na blogu.
Moje prywatne konto na portalu Facebook:
www.facebook.com/justyna.parucka
Mój Fan Page:
www.facebook.com/jusinx
Moje konto na Ask.fm:
ask.fm/jusinx
Mój numer Gadu-Gadu:
8667529
A wy jakie macie profile społecznościowe ? Jeżeli chcecie to możecie podawać do nich linki pod tym postem.
Wiem, że dzisiejszy post jest krótszy od poprzedniego, ale nie zawsze muszą być one jednakowej długości. Do następnego napisania :*

Szampon Schwarzkopf Glass Kur Milion Gloss godny polecenia czy totalny bubel

Cześć ! 
Co tam u Was, bo ja pomimo  tego, że nie uczę się ani nie pracuję to tygodnie mijają mi jak dni i szczerze mówiąc sama nie wiem czemu. W dzisiejszym poście przychodzę do Was z recenzją szamponu do włosów z firmy Schwarzkopf Glass Kur Milion Gloss, który jak dla mnie okazał się bublem. Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego to zapraszam Was do przeczytania mojej recenzji. 
Od producenta:
Szampon GLISS KUR MILION GLOSS ze skoncentrowanym Gloss-Elixir do włosów matowych i bez połysku. Formuła z TECHNOLOGIĄ LAMINOWANIA BLASKU oraz KOMPLEKSEM Z PŁYNNĄ KERATYNĄ delikatnie otula każdy włos zapewniając miliony ŚWIETLISTYCH REFLEKSÓW i długotrwały olśniewający POŁYSK oraz głęboką regeneracje. 
Moja opinia:
Szampon znajduje się w turkusowej przeźroczystej buteleczce z zakrętką zamykaną na "klik". Na buteleczce widnieje prosta, ale za to ładna szata graficzna. Jego konsystencja jest w sam ras.  Jak pisze producent szampon ma za zadanie sprawić, aby włosy były połyskujące i się głęboko regenerowały się, ale niestety tak nie jest. Po umyciu zauważyłam, że moje włosy stały się jakieś takie klejące i sztywne. Włosy po tym szamponie zaczęły wypadać mi garściami i źle się rozczesują. Trwałość po umyciu wynosi góra dwa dni. 
Plusy:
+ ładna szata graficzna na buteleczce
+ dobra konsystencja szamponu
Minusy:
- brak regeneracji i połysku 
- wypadanie włosów garściami
- źle się rozczesują
- są sztywne
Na pytanie "Czy kupię go ponownie ?" Odpowiem stanowcze nie !
Cena szamponu wynosi około 13.00 za 400 ml produktu. 
Do następnego napisania :* papa ! 

Copyright © Jusinx