Muzyczna notka
Cześć !
Co tam u Was, bo jeśli chodzi o miniony tydzień to oprócz ochłodzenia, małych zakupów w lumpeksie i tego, że byłam u dziadka na imieninach i u babci na urodzinach to nic specjalnego się nie wydarzyło. W dzisiejszym poście postanowiłam, że napiszę w paru myślnikach co daje mi muzyka, oprócz tego umieszczę parę piosenek, których słucham w ostatnim czasie.Co daje mi muzyka:
♫ radość z życia
♫ zapomnienie o troskach i zmartwieniach
♫ działa na mnie uspokajająco
♫ wycisza mnie
♫ przywraca mi miłe wspomnienia
♫ relaksuje mnie
♫ dzięki niej zaczynam myśleć pozytywnie
A Wam co daje muzyka ?
Piosenki, których słucham w ostatnim czasie:
Ewelina Lisowska - We Mgle"
Donatan i Cleo - Brać
Inna - Tell Me
P!nk - Family Portrait
Jak pewnie zauważyliście słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Znacie którąś z nich? Jakich piosenek Wy słuchaliście w ostatnim czasie ?W następnym poście będzie podsumowanie miesiąca października. Tak, więc do napisania :*





.png)