Zimowy Tag

Cześć ! 
Co tam u was, bo u mnie nic specjalnego się nie dzieje. Zaczęła się astronomiczna zima, więc postanowiłam, że napiszę w dzisiejszym poście  zimowy tag, chodź większość blogów idzie już w kierunki Świąt Bożego Narodzenia, ale ja postanowiłam, że najpierw pójdę bardziej w kierunku zimy. Tak, więc bez zbędnego rozpisywania się już przechodzę do tagu.
1. Ulubiony zimowy lakier do paznokci ?
Nie mam ulubionego zimowego lakieru do paznokci, ponieważ staram się, aby paznokcie odpoczywały mi po wiosennym i letnim malowaniu, ale jak zdarzy mi się je pomalować to maluję je głównie lakierami bezbarwnymi.      
2. Ulubiony zimowy kosmetyk do ust ?
Moim ulubionym zimowym kosmetykiem do just jest pomadka Baby Lips.
3. Jakie ubrania nosisz najczęściej zimą ?
Najczęściej zimą noszę swetry, golfy, leginsy z polarem, grube rajstopy i sukienki.
4. Ulubione zimowe akcesoria ?
Moimi ulubionymi zimowymi akcesoriami są rękawiczki oraz kominy.
5. Ulubiony zimowy zapach perfum ?
Moim ulubionym zapachem perfum nie zależnie od pory roku są perfumy z marki Playboy, które uwielbiam.
6. Ulubiony zimowy napój?
Moim ulubionym zimowym napojem jest herbata malinowa.
7. Pomysł na zimowy weekend ?
Spacery i czas spędzony z najbliższymi.
8. Bez czego nie wyobrażasz sobie zimowego dnia ?
Bez szklanki gorącej herbaty.
9. Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie zimą ?
Pierwszym skojarzeniem jakie przychodzi mi do głowy jest śnieg.
10. Lubisz zimę ?
Tak, ale tylko ze względu na śnieg i Święta Bożego Narodzenia.
A na koniec postu pokażę Wam sukienkę jaką pozwoli wybrać mi Mikołaj na Mikołajki:
Następny post będzie już bardziej w kierunki Świąt Bożego Narodzenia. Do następnego napisania :* papa !

Mój look na osiemnaste urodziny

Cześć ! 
Był u Was w sobotę Mikołaj, bo jeśli chodzi o mnie to nie, ale obiecał mi, że dostanę sukienkę, więc jak tylko ją będę miała to na pewno wstawię jej zdjęcie na bloga. A wy jakie prezenty dostałyście na Mikołajki ? W dzisiejszym poście zgodnie z obietnicą pokażę Wam moją stylizację w, którą byłam ubrana na osiemnaste urodziny mojego kuzyna. Do sukienki w kolorze toffi postanowiłam dopasować rajstopy w kolorze cielistym, do tego czarną marynarkę. Jeśli chodzi o biżuterie to miałam wiszące kolczyki, bransoletki oraz pierścionki. Do tego wszystkiego postanowiłam dopasować czarne baleriny i czarną torebkę. Jeśli chodzi o fryzurę to postanowiłam sobie zrobić koka z wypełniaczem do, którego to założyłam sobie kokardkę, aby fryzura była bardziej ciekawa.



Sukienka - Szachownica
Marynarka - SH
Baleriny - Deichmann
Torebka - Cropp 
Biżuteria - Chińczyk 
Rajstopy - Nie ważne z kąt :P 
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. W następnej notce pojawi się zimowy tag, Tak, więc do napisania :* papa !

Podsumowanie miesiąca listopad & promocje kosmetyczne w markecie Carrefour

Cześć !
Co tam u Was, bo u mnie zimno, szaro, buro i ponoru, a do tego jestem coś przeziębiona. W dzisiejszym poście przyszedł czas na podsumowanie listopada. Jeśli chodzi o miniony miesiąc to oprócz osiemnastki mojego kuzyna to nic specjalnego się u mnie nie wydarzyło. Były to po prostu zwykłe szare dni spędzone na spacerach, w rodzinnym gronie, przed laptopem i telewizorem. No oczywiście nie odbyło się też bez małych zakupów, które będziecie mogli zobaczyć poniżej. Oprócz tego pojawi się podsumowanie miesiąc listopada na blogu.
Zacznę może od kosmetyków jakie kupiłam sobie w drogerii Rossmann:
Lakiery do paznokci z firmy Wibo:
Zapłaciłam za jeden 5.99 zł, natomiast drugi dostałam gratis
Szampon do włosów Loreal Elseve:
Zapłaciłam za niego 11.89 zł
 Cienie do powiek Wibo Trend:
Zapłaciłam za niego 10.99 zł
 Pomadka Wibo Gloss Temptation  (kolor nr 1):
Zapłaciła za nią 8.99 zł
Lakier do paznokci Wibo Glamour Nails:
Zapłaciłam za niego 6.99 zł. 
Odwiedziłam również lumpeks w, którym kupiłam sobie parę nowych ciuszków:



Każda z tych rzeczy nie przekroczyła 2.00 zł. 
Podsumowanie listopada na blogu:

  • Ilość wyświetleń - 24, 627
  • Ilość komentarzy - 170
  • Ilość obserwatorów - 603
  • Ilość zmian szablonów - 1 
  • Ilość postów - 4 

A na koniec postu najnowsze promocje kosmetyczne w markecie Carrefour:


Mam nadzieje, że każda z Was znajdzie coś albo dla siebie, albo dla kogoś na mikołajkowy prezent.
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. W następnej notce pojawi się stylizacja w, którą byłam ubrana na osiemnastce mojego kuzyna. Tak, więc do napisania :* papa !
Copyright © Jusinx