Zimowy Tag
Cześć !
Co tam u was, bo u mnie nic specjalnego się nie dzieje. Zaczęła się astronomiczna zima, więc postanowiłam, że napiszę w dzisiejszym poście zimowy tag, chodź większość blogów idzie już w kierunki Świąt Bożego Narodzenia, ale ja postanowiłam, że najpierw pójdę bardziej w kierunku zimy. Tak, więc bez zbędnego rozpisywania się już przechodzę do tagu.1. Ulubiony zimowy lakier do paznokci ?
Nie mam ulubionego zimowego lakieru do paznokci, ponieważ staram się, aby paznokcie odpoczywały mi po wiosennym i letnim malowaniu, ale jak zdarzy mi się je pomalować to maluję je głównie lakierami bezbarwnymi.
2. Ulubiony zimowy kosmetyk do ust ?
Moim ulubionym zimowym kosmetykiem do just jest pomadka Baby Lips.
3. Jakie ubrania nosisz najczęściej zimą ?
Najczęściej zimą noszę swetry, golfy, leginsy z polarem, grube rajstopy i sukienki.
4. Ulubione zimowe akcesoria ?
Moimi ulubionymi zimowymi akcesoriami są rękawiczki oraz kominy.
5. Ulubiony zimowy zapach perfum ?
Moim ulubionym zapachem perfum nie zależnie od pory roku są perfumy z marki Playboy, które uwielbiam.
6. Ulubiony zimowy napój?
Moim ulubionym zimowym napojem jest herbata malinowa.
7. Pomysł na zimowy weekend ?
Spacery i czas spędzony z najbliższymi.
8. Bez czego nie wyobrażasz sobie zimowego dnia ?
Bez szklanki gorącej herbaty.
9. Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie zimą ?
Pierwszym skojarzeniem jakie przychodzi mi do głowy jest śnieg.
10. Lubisz zimę ?
Tak, ale tylko ze względu na śnieg i Święta Bożego Narodzenia.
A na koniec postu pokażę Wam sukienkę jaką pozwoli wybrać mi Mikołaj na Mikołajki:
Następny post będzie już bardziej w kierunki Świąt Bożego Narodzenia. Do następnego napisania :* papa !
























.png)