16.05.2013

Kartka z pamiętnika (26.04.2013-15.04.2013r.)


Cześć !
Co tam i jak tam u Was, bo u mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Jak zapewne wiecie ostatnie dwa tygodnie spędziłam na turnusie rehabilitacyjnym w Ustce.  Na, którym to nie dosyć, że udało mi się trochę schudnąć , to jeszcze do tego fajnie spędziłam czas i poznałam nowych ludzi z, którymi fajnie mi się rozmawiało. Jeździliśmy również na różne ciekawe wycieczki na, których poznawaliśmy historię Ustki. Niestety miał również miejsce nie miły incydent , ponieważ podczas pobytu źle się poczułam i na prawie tydzień trafiłam do szpitala w, którym to porobili mi różne badania, które to na szczęście wyszły dobrze. Przez cały pobyt w szpitalu myślałam, że ominie mnie cała masa atrakcji, ale na szczęście po powrocie udało mi się jakoś nadrobić stracony czas pędzony w szpitalu. Po powrocie z niego od razu wybrałam się z koleżankami na spacer na miasto, a później na daleki spacer brzegiem morza. Jeżeli jesteście ciekawe jak wyglądał mój czas spędzony w Ustce poniżej możecie zobaczyć parę zdjęć z nad morza:
Oczywiście mój pobyt nad morzem nie odbył się bez małych zakupów na, których kupiłam sobie: 3 lakiery do paznokci, okulary przeciwsłoneczne, błyszczyk, oraz cienie do  powiek. Moje nowe nabytki możecie zobaczyć na poniższych fotkach:
Lakiery do paznokci z refleksami firmy Wibo:
Kupiłam je w tak zwanym chińskim sklepie. Za każdy z nich zapłaciłam 1.00zł.
Błyszczyk do ust z firmy Wibo:

Kupiłam go w Rossmanie. Zapłaciłam za niego około 8.00zł.
Cienie do powiek:

Kupiłam je w tak zwanym chińskim sklepie. Zapłaciłam za nie 1.00zł.
Okulary przeciwsłoneczne:
Kupiłam je na jakimś straganie. Zapłaciłam za nie 20.00zł
Oczywiście oprócz pamiątkowych zakupów zjadłam trochę gofrów i lodów ; D
Mój pobyt w Ustce przedłużył się o cały weekend, ponieważ w piątek wieczorem przyjechali do mnie rodzice, z którymi fajnie spędziłam czas nad morzem. Mama kupiła mi już prezent na Dzień Dziecka , który możecie zobaczyć na poniższej fotce:

Natomiast , gdy w niedzielę wróciłam z nad morza, to od razu pojechałam z rodzicami do babci i dziadka podzielić się wieściami z pobytu nad morzem. A jeśli chodzi o poniedziałek i wtorek to były dni jak każde inne spędzone na spacerach, siedzeniu przed laptopem i oglądaniu telewizora, natomiast w środę pojechałam do mojej babci na wieś, ponieważ miała imieniny i oczywiście miło spędziłam z nią czas. To tyle jeśli chodzi o dzisiejszą „Kartkę z Pamiętnika”.  Do następnego napisania ; *

8 komentarzy:

 1. To fajnie, że turnus się udał. Powiem Ci że ją sobie strasznie chwale lakiery z firmy wibo. Mam niebieski lakier z tej firmy i jest najlepszy że wszystkich jakie mam.;3 genialne okulary i torebka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie słodkie okularki i torebka! :)


  XOXO | alexshia-a.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna Torebka i zdjęcia ! : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się okulary i torebka. Nowy post zapraszam www.PatriciaxLife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Super torebka <3 :) Zapraszam na http://silver-o-bzdurach.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Na moim blogu nowy post, zapraszam.
  taka-se-nazwa.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. słodka torba :)
  czekam na nowego posta!! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne okulary. ;> Torba też i kurtka ;)

  OdpowiedzUsuń