2.07.2022

Co robiłam podczas pobytu w Warszawie


Hej!
W ostatnim czasie postanowiłam wybrać się ponownie w odwiedziny do mojego chłopaka do Warszawy. Będąc w stolicy byłam między innymi na koncercie Cleo, pod budynkiem stacji TVN w celu zdobycia nowych autografów oraz zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z gwiazdami, widziałam pierwszy raz zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza a oprócz tego wybrałam się na małe zakupy. Nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała się na przejażdżkę tramwajem turystyczny, ponieważ podróżowanie nim jak dla mnie jest całkiem inne niż współczesnymi tramwajami. Poniżej możecie zobaczyć między innymi: moje nowości ubraniowe, zdjęcia i nagrania z koncertu Cleo czy moje najnowsze autografy wraz z pamiątkowym zdjęciem z gwiazdą. 
Zacznę może od moich zakupów, które pochodzą z Primarku i dosłownie jedną sukienkę kupiłam sobie w Cerfutze, ponieważ jak na marketowe ubrania całkiem mi się podoba oraz koszule nocną, która pochodzi z hiper marketu Auchan. Jeśli mam być z Wami szczera to często kupuję sobie w nim koszule nocne, ponieważ są dobre jakościowo i przystępne cenowo. Byłam również w biedronce po mój ulubiony puder czy w Rossmannie po krem CC, który stosuje już od jakiegoś czasu i po moje ulubione lakiery do paznokci.
Sukienka:
Kupiłam ją w Primarku za 39.99zł.

Cienie do powiek:

Kupiłam je w Primarku za 17.00 zł.

Pomadka:
Kupiłam ją w Primarku za 6.00 zł.

Zawieszka na telefon:
Kupiłam ją w Primarku za 6.00zł.

Zestaw trzech notesów:
Kupiłam je w Primarku za 6.00 zł.

Zestaw dwój długopisów:
Kupiłam je w Primarku za 6.00zł.

Puder:
Kupiłam je w Biedronce za 15.00 zł za szt.

Krem CC:
Kupiłam go w Rossmannie za 18.00 zł za szt.

Lakiery do paznokci z marki Miss Sporty:
Kupiłam je w drogerii Rossmann za 9.99 zł za szt.

Sukienka:
Kupiłam ją w Carrefourze za 35.00 zł.

Koszula nocna:
Kupiłam ją w Auchan za 25.00 zł.

Jeśli chodzi o koncert Cleo to miałam okazję pierwszy raz na nim być i szczerze mówiąc bardzo mi się on spodobał. Od dłuższego czasu myślałam nad tym, aby pójść na niego, ponieważ bardzo lubię za równo samą wokalistkę jak i jej muzykę. Będąc na koniec oprócz tego, że świetnie się bawiłam to zrobiłam parę zdjęć i nagrałam kilka krótkich filmików a po koncercie udało mi się zdobyć autograf od Cleo. Poniżej możecie zobaczyć nagrania, zdjęcia i autograf.
Wizytę pod budynkiem stacji TVN uważam za udaną, ponieważ zdobyłam wiele nowych autografów oraz mam pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami a oprócz tego Roland zrobił mi zdjęcie w ramce Dzień Dobry TVN. Poniżej możecie zobaczyć za równo zdjęcia jak i autografy:

Piotr Kucharski:


Cezary Żak:


Dorota Stalińska:


Julia Wieniawa:


Będąc z chłopakiem na spacerze w Parku Miejskim trafiłam zupełnie przypadkowo na zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, który dokładnie znajduje się na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nagranie ze zmiany warty możecie zobaczyć poniżej:

Byłam również w Parku Kultury w Powsinie na Pikniku Radia Kolor podczas, którego zrobiłam sobie zdjęcie z alpaką oraz mam pamiątkowe zdjęcie oraz autograf od Laury Samusiłowicz. Za równo zdjęcia jak i autograf możecie zobaczyć poniżej:

Laura Samojłowicz:


Miałam również okazję przejechać się tramwajami turystycznymi, którymi to jak wspominałam wcześniej lubię bardzo jeździć po stolicy. Podczas podróży Roland zrobił mi w nich pamiątkowe zdjęcia oraz dostałam pamiątkowy bilet. Zdjęcia jak i bilet możecie zobaczyć poniżej:To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. 
Pozdrawiam i do następnego napisania😘papa!

2 komentarze:

  1. Fajnie spędzony czas w Warszawie :) Sporo autografów. Z zakupów najbardziej spodobała mi się paletka cieni

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie ♡
    Super wycieczka, bardzo fajnie spędzony czas :) Gratuluję autografów, piękne zdjęcia!
    Pozdrawiam cieplutko ♡

    OdpowiedzUsuń