28.09.2020

Mini zakupy z drogerii Rossmann


Hej !

Zgodnie z obietnicą w dzisiejszym poście przychodzę do Was z drugą częścią zakupów, które zrobiłam będąc w Warszawie. Tym razem będą to naprawdę mini zakupy, których dokonałam w drogerii Rossmann. A są nimi dosłownie trzy produkty a mianowicie puder, krem CC oraz lakier do paznokci. Kosmetyki wraz z ich cenami znajdziecie poniżej:

Krem CC z marki Eveline:

Zapłaciłam za niego 17.49 zł.
Puder All Day Ideal  Stay: 
Zapłaciłam za niego 22.49 zł. 
Lakier do paznokci:
Zapłaciłam za niego 8.49 zł. 
Tym razem w Rossmannie kupiłam same potrzebne kosmetyki. Jeśli chodzi o krem CC to musiałam go kupić, ponieważ  poprzedni już mi się dosyć dawno skończył, puder musiałam kupić nowy, bo mi się pokruszył a go bardzo lubię, natomiast jeśli chodzi o lakier to zbliża mi się on ku końcowi a bardzo polubiłam go za kolor dlatego postanowiłam kupić drugi. 
Pozdrawiam i do następnego napisania 😘 papa !

7 komentarzy:

 1. Żadnego z tych produktów nie mam. Kremów BB noe używam wole podkłady.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne kosmetyki :D
  Prowadziłam bloga od 7 lat i przypadkowo został usunięty. Niestety nie mogę go odzyskać, kontaktowałam się nawet z google. Lubię bardzo tworzyć, więc założyłam nowego : rilseeee.blogspot.com . Będzie mi bardzo miło za obserwację! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnego z produktów nie miałam, tak jak wspomniała koleżanka do góry, sama wybieram delikatny podkład. Teraz na jesień to pazury trzeba na jakiś krwisty czerwony pomalować :D

  Kasia - mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. W każdej drogerii Rossmann jest taka sama cena. Ja jestem często w tej drogerii, ale inne kupuje fluidy, a lakierów wcale, ale może się skuszę. Zapraszam na mojego bloga https://anetabartczak.blogspot.com/, który jest o życiu. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zostawiajcie po sobie ślad w sposób dodania komentarza. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Krem CC z Eveline mnie zaciekawił :D Wcześniej z tym produktem się nie spotkałam.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny kolor lakieru :)

  Zapraszam na nowy post, w którym przedstawiam mój pierwszy samochód w życiu - czerwonego Malucha. Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz. Mój blog-KLIKNIJ

  OdpowiedzUsuń