7.08.2019

W paru zdaniach o mojej największej pasji


Hej !
Postanowiłam, że w dzisiejszym poście opowiem Wam w skrócie o mojej największej pasji jaką jest zbieranie autografów. Tak, więc nie rozpisuję się dużej tylko przechodzę do tematu postu.
Autografy zbieram gdzieś od 14 lat i szczerze to nie wiem z kąt wzięła się u mnie ta pasja, ponieważ nikt wcześniej z mojej rodziny czy znajomych ich nie zbierał, abym mogła się tym zainteresować. Moja kolekcja liczy grupo ponad 500 autografów, które zbieram w zeszytach czy na zdjęciach, natomiast przechowuję kartki z zeszytu czy zdjęcia w foliach, które wspinam do segregatorów. Moim pierwszym autografem od zagranicznej gwiazdy był autograf od wokalisty Arasha, natomiast od polskiej od lidera zespołu Ich Troje Michała Wiśniewskiego. W swojej kolekcji mam wiele autografów za równo od polskich jak i zagranicznych gwiazd oraz z różnych dziedzin. Część moich zbiorów możecie zobaczyć na blogu blizejgwiazd.blogspot.com, natomiast poniżej możecie zobaczyć segregatory, w których przechowuję autografy:


Niektóre osoby co zbierają autografy kupują, sprzedają lub wymieniają się za autografy. Ja nie uznaję czegoś takiego, ponieważ jest to dla mnie wielka głupota. Ja jak jakiegoś podpisu z różnych przyczyn nie mogę mieć to po prostu go nie mam chyba, że weźmie mi go mój chłopak, ale też go oto nie proszę po prostu bierze mi go z własnej, nieprzymuszonej woli. Ja wolę sobie iść na jakiś koncert czy event lup bod budynek telewizji TVP albo TVN i poprosić gwiazdę o autograf osobiście, bo ja nie mam tak, że koniecznie muszę go mieć. A przy okazji mam pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą. Wszystkie moje zdjęcia z gwiazdami możecie zobaczyć między innymi tutaj. Przepraszam Waz za to, że nie pokażę Wam każdego autografu oddzielnie i Wam o każdym z osobna nie napiszę paru słów, ale jest ich tak dużo, że nie dam rady i nie chcę też żeby post był za długi.
To byłoby tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. Piszcie w komentarzach o Waszym hobby.
Pozdrawiam i do następnego napisania :* papa !

9 komentarzy:

 1. Ooo interesujące :D


  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe :) Mam kilka autografów, ale ich zbieranie nie jest moją pasją :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie również jest to głupota, wymienianie się autografami. Masz bardzo ciekawą i nietypową pasję. Szkoda, że nie pokazałaś kilku przykładowych autografów. Moja największa pasja to blogowanie oraz prowadzenie instagrama.

  Pozdrawiam, Carpe diem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podałam adres do swojego bloga o autografach :) i na nim jak na razie jest wstawione ponad 200 autografów.

   Usuń
 4. Też swego czasu zbierałam autografy, ale wow, Twoja kolekcja jest duuuuużo większa :)

  Zapraszam do mnie na nowy post:-)
  Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz.

  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie hobby jest bardzo fajne, ja w swojej kolekcji posiadam tylko 3 autografy, jeden jest od Andrzeja Grabowskiego, kolejny kd pani, która malowała piaskiem i wygrała Mam Talent, a ostatni od mistrza świata w hip hopie, kurcze teraz nawet nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie lepszą pamiątką są zdjęcia, ale oczywiście je jest ciężej zdobyć niż autograf, który można wysłać pocztą. Ale takie hobby to też ciekawa sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna pasja! :)
  Swojego czasu myślałam nad zbieraniem autografów, ostatecznie skończyło się na dwóch i chyba tak już pozostanie :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń