22.02.2020

Jak spędziłam Walentynki


Hej ! 
Co tam u Was ? Ja od tygodnia jestem w Warszawie i zostaje jeszcze przez pare dni. W dzisiejszym poście postanowiłam, że w paru zdaniach napiszę o tym jak spędziłam Walentyniki.Tak, więc nie rozpisuję się więcej tylko przechodzę do tematu postu.

Walentynki w tym roku spędziłam z Rolandem w Warszawie. Byliśmy na kolacji, natomiast później spędziliśmy mile czas w domu, ponieważ nie miałam nastroju iść do klubu, do kina nie lubię za bardzo chodzić a na spracer było za zimno. Jeśli chodzi o prezenty jakie dostałam od Rolanda z okazji Walentynek to były to: kolczyki, kwiaty oraz czekoladki. Moje prezenty walentynkowe możecie zobaczyć poniżej:


A Wy jak spędziłyście Walentynki i co dostałyście od swoich drugich połówek ?
O tym jak spędziłam swoje Walentynki napisałam w telegraficznym skrócie, ponieważ możecie wierzyć mi lub nie nic więcej ciekawego się nie wydarzyło.
Pozdrawiam i do naspępnego napisania :* papa !

13 komentarzy:

 1. Ja świętowałam Walentynki kilkanaście dni wcześniej, ponieważ z moją najlepszą przyjaciółką wybrałam się na koncert Naszej wspólnej ulubionej wokalistki Gosi Andrzejewicz. My z przyjaciółką również sobie nawzajem obdarowujemy prezentem walentynkowym. Dostałam od Niej przepiękną statuetkę LED w kształcie serca. Natomiast święto 14 lutego spędziłam z rodziną, czyli moimi bliskimi osobami.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Ja walentynki spędziłam ze znajomymi :)
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł ma walentynki, kolczyki są śliczne :) Ja walentynki świętowałam dwa dni przed, byliśmy na jedzeniu:)

  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolczyki naprawdę piękne :D Ja Walentynek nie obchodzę, ponieważ należę do grona tych osób, które uważają, że o sobie człowiek powinien nawzajem pamiętać przez cały rok, a nie tylko od Święta :) Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ptasie mleczko. ;) To tak na marginesie. Cieszę się, że tak dobrze spędziłaś walentynki. Ja na walentynki pracowałam do 15, a później zostałam obdarowana kwiatami i kebabem niespodzianką. ;P A tak na poważnie to dostałam perfum :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne kolczyki. Bardzo fajnie spędziliście walentynki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne walentynki. Ja swoje spędziłam w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nominowałam Cię do akcji związanej z pomocą Patrykowi. W skrócie: mamy 9 dni na zebranie prawie 1,4 mln zł. Proszę, dołącz do akcji, zajmie to kilka minut, a Patryka zbliży do wyjazdu do USA i tym samym uratuje mu życie.

  Więcej informacji: https://magdalenblog.blogspot.com/2020/02/akcja-dla-patryka-czas-start-pomagajmy.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja w tym roku nie obchodziłam Walentynek bo nie było na to czasu ;) walentynki mamy w inne dni :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Najważniejsze by spędzić ten czas z bliskimi nam ludźmi! :)
  Piękne prezenty.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładne prezenty :) Ja świętowałam Walentynki w domu z mężem przy sushi i winie :)

  OdpowiedzUsuń