7.01.2020

Święta, święta i po świętach


Hej !
Przyznam się Wam szczerze, że nie odczuwam już klimatu Świąt Bożego Narodzenia tak jak kiedyś a to dlatego, że nie ma śniegu, który bardziej wprowadzał mnie w ich magię i oprócz tego są zbyt wysokie temperatury jak na grudfzień. W minione śięta jeśli chodzi o kolacje wigilijną to zjadłam ją z rodziną w domu, natomiast dzień później wyjechałam do mojego chłopaka do Warszawy i z nim spędziłam reszte świąt i sylwestra. Prezenty jakie dostałam to były głównie to pieniądze, ale oprócz nich dostałam rónież walizkę, ponieważ tą co miałam mi się popsuła, kosmetyki, srebrny naszyjnik.oraz trochę słodyczy. Moje prezenty możecie zobaczyć na poniższych fotkach:


Srebrny naszyjnik:
Walizka:
Zestaw woda toaletowa+dezodorant z marki C-Thru:
Kalendarz adwentowy na 12 dni:Słodycze:
A Wy co dostałyście od Mikołaja ?
Przepraszam Was za to, że posty na blogu pojawiają się z opóźnieniem, ale nadal jestem w Warszawie i naprawdę nie mam czsu na to, aby wejść do biblioteki i go napisać. 
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. 
Pozdrawiam i do następnego napisania :* papa !

17 komentarzy:

 1. Mnie to strasznie brakuje śniegu i to nie tylko w święta. Jestem fanką zimy i męczy mnie ta niemal wiosenna pogoda. Dziś mój tata zapytał się, czy to już wiosna. Wiem, że wielu czeka, ja nie. :D Pozdrawiam kochana, niech Ci miło czas w Warszawie leci. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Superanckie prezenciki;) Najlepsze rzeczy, to praktyczne rzeczy. Walizka to moim zdaniem świetna sprawa- zawsze się przyda i jest podczas podroży niezbędna;) naszyjnik- delikatny i elegancki. Mi też jest przykro z powodu braku śniegu, ale jeszcze bardziej przez to, co dzieje się z naszą Planetą..

  https://www.youtube.com/watch?v=3b32L7Oudvs

  Podsyłam link do jednego z moich filmików. Dopiero zaczynam, ale ośmielę się prosić o subskrypcję. To dla mnie wiele znaczy, bo dzięki temu youtube będzie wyświetlał mój filmik w proponowanych. A ja zrobię, co w mojej mocy, żeby śpiewać, grać i nagrywać coraz lepiej. Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ten naszyjnik :)
  Ja sama sobie kupiłam podobny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też śniegu nie widać, ale akurat w tym kraju to dość normalne. Prezenty od miłego również sprawiły mi dużo przyjemności :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny naszyjnik i super kalendarz :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prezenty dostałaś. Też brakuje mi śniegu, tworzył on niesamowity klimat w re grudniowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też nie czuje klimatu świąt. W dzień wigilii czułam jakby to była uroczysta kolacja, a nie święta :( Bardzo spodobał mi się naszyjnik jaki dostałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja juz od kilku lat kompletnie nie czuje świąt. Pamietam jak byłam dzieckiem jaki był niesamowity świąteczny klimat. Bardzo ładny ten naszyjnik :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Walizka świetnie się prezentuje i na pewno będzie bardzo praktyczna :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczny naszyjnik. Wydaje mi się, że klimat świąt to nie śnieg, prezenty... Dla mnie to czas z rodziną i przyjaciółmi. :)
  Pozdrawiam, Werka

  jelonkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Święta z wiekiem niestety tracą na magii. Dobra wiadomość jest jednak taka, że magia wraca, gdy pojawiają się nasze dzieci, które cieszą się tym czasem tak, jak kiedyś my.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tyle przygotowań, a Święta trwają tak krótko :)
  Buziaki:*
  Zapraszam na ostatni post -> WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękne prezenty. Strasznie podoba mi się ten kalendarz :)

  OdpowiedzUsuń
 14. i couldn't believe that i would ever be re-unite with my ex-lover, i was so traumatize staying all alone with no body to stay by me and to be with me, but i was so lucky one certain day to meet this powerful spell caster Dr Akhere,after telling him about my situation he did everything humanly possible to see that my lover come back to me,indeed after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours,my ex-lover came back begging me that he will never leave me again,3 months later we got engaged and married,if you are having this same situation just contact Dr Akhere on his email: AKHERETEMPLE@gmail.com thanks very much sir for restoring my ex-lover back to me,his email: AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346
  hindi ako makapaniwala na kailanman ay muling makiisa ako sa aking kasintahan, labis akong na-trauma sa pananatiling nag-iisa na walang katawan na manatili sa akin at makakasama ko, ngunit napakasuwerte ako sa isang tiyak na araw upang matugunan ito malakas na spell caster na si Dr Akhere, matapos sabihin sa kanya ang tungkol sa aking sitwasyon ginawa niya ang lahat ng makataong posible upang makita na ang aking kasintahan ay bumalik sa akin, sa katunayan matapos na ihagis ang spell ang aking dating kasintahan ay bumalik sa akin ng mas mababa sa 48 oras, dumating ang dating kasintahan ko. bumalik sa pagmamakaawa sa akin na hindi na niya ako pababayaan, 3 buwan mamaya kami ay nakipag-ugnay at nag-asawa, kung nagkakaroon ka ng parehong sitwasyong ito makipag-ugnay lamang kay Dr Akhere sa kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com maraming salamat sa sir sa pagpapanumbalik ng aking dating kasintahan bumalik sa akin, ang kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com o tumawag / whatsapp: +2349057261346

  OdpowiedzUsuń
 15. Your Affiliate Money Printing Machine is waiting -

  Plus, making money with it is as easy as 1-2-3!

  Here's how it works...

  STEP 1. Tell the system which affiliate products the system will push
  STEP 2. Add some push button traffic (it ONLY takes 2 minutes)
  STEP 3. See how the system grow your list and up-sell your affiliate products for you!

  Are you ready to make money automatically?

  Click here to launch the system

  OdpowiedzUsuń