17.05.2019

O moim pobycie w Warszawie


Hej !
Co tam u Was ? Ja  wtorku od 16 kwietnia do wtorku 7 maja przebywałam u mojego chłopaka w Warszawie . Przez ten czas oprócz tego, że miło spędziłam go z Rolandem to widziałam wiele nowych miejsc. Jeśli chodzi o święta to zarówno w Wielkanoc jak i w pierwszy dzień świąt wybraliśmy się na spacer. Pierwszego dnia byliśmy na spacerze przy Parku Fontann, natomiast drugiego dnia byliśmy zobaczyć rzeźby z drewna, które przedstawiały różne postacie z bajek. Jeśli chodzi o majówkę to 1 maja wybraliśmy się na Krakowskie Przedmieście. Jeśli chodzi o 3 maja to byliśmy na placu Uniwersytetu Warszawskiego, ponieważ swoją przemowę wygłaszał Donald Tuk, którego bardzo lubię i cenię oraz bardzo cieszę się z tego, że miałam przyjemność zobaczenia go na żywo. Oprócz tego będąc w Warszawie udało mi się dostać autografy od Katarzyny Lubnauer, Róży Thum i Kamili Gasiuk-Pihowicz. Ze wszystkimi paniami mam również pamiątkowe zdjęcie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia za równo z wielkanocnego spaceru, majówki czy najnowsze autografy.

Pak Fontann:
Rzeźby z drewna:Pamiątki, które dostałam 3 maja:

Zdjęcia z przemowy Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim:

Moje najnowsze autografy:
Katarzyna Lubnauer: 


Róża Thum: 


Kamila Gasiuk-Pihowicz:

Postanowiłam, że napiszę o moim pobycie w Warszawie, ponieważ zauważyłam, że od jakiegoś czasu rzadko piszę posty, w których piszę co się u mnie dzieje. 
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. Pozdrawiam i do następnego napisania :* papa!

7 komentarzy:

 1. Park fontann to dla mnie nowość. Trzeba będzie kiedyś się wybrać. Chciałabym mieć taką odwagę. Będę musiała Cię zabrać na następny koncert Awolnation, bo z tobą to wreszcie uda mi się zrobić zdjęcie z zespołem. haha

  Cieszę się, że tak fajnie spędziłaś czas i życzę jak najwięcej radosnych chwil. Miłego weekendu, pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo super, że spotkałaś tyle osób :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym pojechać do Warszawy i spotkać się z chłopakiem, który mi się podoba, ale nie umiem tego naszego spotkania zainicjować.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny ten park fontann, niedługo sama będę w Warszawie i może się tam wybiorę, jak zostanie mi trochę czasu po Targach Książki. :)
  pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiedziałam że jest park fontann w Warszawie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że wycieczka była udana. Warszawa jest bardzo pięknym miastem. Trzeba tylko mieć bardzo dużo czasu aby obejrzeć najciekawsze jej fragmenty :)

  OdpowiedzUsuń