26.02.2019

Jakie kosmetyki kolorowe towarzyszą mi w podróży 💄

Hej !
Co tam u Was, bo ja w piątek z powrotem jadę do Warszawy, ponieważ w sobotę wybieram się z Rolandem na koncert wokalistki Loona. Tak, więc postanowiłam, że w dzisiejszym poście pokażę Wam kosmetyki kolorowe, które zabieram ze sobą w podróż. Jeśli chodzi o ich ilość to jest ona niewielka, ponieważ biorę ze sobą tylko: bazę, podkład, puder, dwa małe cienie do powiek, tusz do rzęs, pomadkę albo błyszczyk oraz czasami róż do policzków. Natomiast jeśli chodzi o pędzle to w swojej kosmetyczce mam najczęściej dwa do pudru i cieni, ponieważ za równo bazę jak i podkład nakładam palcami, ale nieraz wezmę ze sobą duży pędzel do pudru oraz dwa dodatkowe do cieni. A oto jakie kosmetyki mam w chwili obecnej w swojej kosmetyczce:Baza z firmy Bell:
Podkład firmy Wibo:
Puder firmy Wibo:
Cienie do powiek marki Wibo:
Tusz do rzęs marki Wibo:
Błyszczyk matowy firmy Lovely:
Róż z Wibo:
Pędzle z Biedronki:
Pędzle, które nieraz biorę ze sobą;
Jeśli chodzi o samą kosmetyczkę to dostałam ją w prezencie od mamy i wygląda ona tak:
Tych kosmetyków oraz pędzli używam również do makijażu na co dzień jak i na wyjścia. Nie zawsze zabieram te kosmetyki w podróż, ponieważ zależy to od tego czym maluję się w danej chwili najczęściej. Jak widzicie jest ich nie wiele, ale jak na moje skromne potrzeby makijażowe wystarczająco, ponieważ z tej ilości kosmetyków jak i pędzli potrafię wykonać sobie  makijaż za równo dzienny jak i wieczorowy.
A wy jakie kosmetyki do makijażu zabieracie w podróż ?
To byłoby na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. Pozdrawiam i do następnego napisania :* papa !

7 komentarzy:

 1. Miałam kilka produktów z wibo ale przyznam że za nimi nie przepadam.
  Super wpis!
  Pozdrawiam Eva

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam zadnego z tych produktów, ale chyba po niektóre się skuszę :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię ten puder :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię kosmetyki Bell :)
  Jeśli chodzi o moją kosmetyczkę na podróż, wszystko zależy od tego, gdzie jadę. Inną kosmetyczkę mam na podróż służbową, a inną na wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam żadnego z tych kosmetyków. Gdy gdzieś wyjeżdżam, zabieram wszystko w małych odsypkach / odlewkach, a jeśli biorę coś w całości, to są to malutkie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń