3.06.2013

Kartka z pamiętnika (27.05.2013r.-2.06.2013r.) & stylizacja

Cześć!
Co tam u Was , bo u mnie nawet ok. Jeśli chodzi o dni od poniedziałku do środy , to nie przypominam sobie żeby coś ciekawego mniej lub bardziej się wydarzyło. Były, to po prostu dni spędzone na spacerach, siedzeniu przed komputerem i oglądaniu telewizora. Natomiast jeżeli chodzi o czwartek, to wybrałam się z rodzicami do cioci u, której to miło spędziłam czwartkowy dzień, ale za to w piątek były jedne wielkie nudy. Jeśli chodzi o Dzień Dziecka to prezent od rodziców dostałam już wcześniej, a mianowicie była to czarna torebka w różowe kropki i z różową kokardką, którą już pokazywałam Wam na blogu, ale dla przypomnienia możecie zobaczyć ją jeszcze raz klikając tutaj. W sobotę wybrałam się również z rodzicami do sklepu, aby pomóc im w zakupach. W południe gdzieś odwiedziła nas babcia z dziadkiem, a później pojechałam z rodzicami do drugich dziadków, oraz do kuzyna i wuja. Za równo z kuzynem, wujem jak i z jednymi i drugimi dziadkami fajnie spędziłam sobotni dzień.  Będąc u wuja postanowiłam zrobić sobie zdjęcia z krasnalem ogrodowym. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Jeśli chodzi o niedzielę to najpierw wybrałam się z rodzicami na spacer na bulwary i do parku, a później pojechaliśmy do znajomych na grilla. To tyle jeśli chodzi o kartkę z pamiętnika z minionego tygodnia. Na koniec notki, aby ona nie była za krótka postanowiłam umieścić szybką stylizacje na co dzień. Oto ona:
Kolczyki  - House
Kurtka - Rewelka
Bluzka -Big Stone
Spódniczka - Lumpek
Legginsy  - Lidl
Skarpetki -  Bazar
Baleriny- H&M
Jak pewnie zauważyliście blog został zupełnie odmieniony. Za pomoc dziękuję autorką bloga royal-roses.blogspot.com. Dzięki dziewczyny za wszystko, jesteście kochane ; * Oczywiście ten wygląd zagości na blogu na dłuższy czas. To tyle jeśli chodzi o dzisiejszą notkę, następna pojawi się najprawdopodobniej po niedzieli, a więc do napisania : *

4 komentarze: